Z pasją
dbamy o Twoje zwierzęta

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą lizawek oraz suplementów dla koni, a także najwyższej jakości karm dla zwierząt domowych. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór pełnowartościowych pokarmów dla psów oraz kotów. Ponieważ kochamy zwierzęta ich zdrowie jest dla nas bardzo ważne. Odpowiednio zbilansowana dieta, wzbogacona w witaminy i minerały, które są składnikiem naszych suplementów jest podstawą w utrzymaniu zwierzęcia w dobrym zdrowiu oraz samopoczuciu. Sprzedawane przez nas produkty zawierają skrupulatnie dobrane, różnorodne i wyłącznie naturalne dodatki na każdą potrzebę i w każdym wieku zwierzęcia.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości składników, zachowując przy tym doskonały smak. Z pewnością zadowolą, nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasza karma dla psów cieszą się dużą popularnością. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się przysmaki oraz suplementy dla psów oraz karma dla kotów. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Nasze karmy dla psów i kotów zostały wyprodukowane przez niemiecką firmę w miasteczku Wehringen w Bawarii. Jest to istniejąca już od 3 pokoleń marka, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości karmy dla kotów i psów. Jest to marka, której początki sięgają aż 1765 roku, kiedy to z płatków zbożowych i mięsa powstała pierwsza pełnowartościowa karma dla psów.

Lizawki i suplementy dla koni
HORSYD

Lizawki oraz suplementy dla koni dostępne w naszym asortymencie pochodzą z firmy HORSYD. Jest to litewska marka, która wytwarza naturalne produkty dla koni. Lizawki oraz suplementy dla koni wykonane są z wysokiej jakości składników, nie zawierają w sobie żadnych konserwantów. Dzięki temu dostarczają do organizmu konia tylko pełnowartościowe składniki. Jest to bardzo ważne w jego rozwoju.

Nasz blog
Sprawdź
Galeria zdjęć
obejrzyj

Przysmaki i karma dla psów i kotów
Happy Cat i Happy Dog

Karma dla psa i kota z serii Happy Dog i Happy Cat dostosowane są do potrzeb zwierzaków. Dzięki zastosowaniu dwufazowego systemu żywienia karmy wspomagają prawidłowy rozwój zarówno we wczesnej fazie rozwoju zwierzęcia jak i późniejszych jego etapach. Karmy wykonane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z ekologicznych upraw. Ich unikalny skład oraz sposób produkcji zapewnia naszemu pupilowi zdrowie oraz witalność.